• SVME VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Weerden, Teun van derOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 10:00SVME VR1 - ST Simpelveld/Sportclub'25 VR1Sportpark Ir.Mirland
    11 okt. 10:00Rood Groen LVC'01 VR1 - SVME VR1Sportpark Lemiers
    25 okt. 10:00SVME VR1 - ST UOW '02/LHC VR2Sportpark Ir.Mirland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.SVME VR1 - RKMVC VR2
    20 sep.FC Kerkrade-West VR1 - SVME VR11 - 4
  • Poulestanden SVME VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVO DVC"16 VR13300152139
    2SVME VR132017616
    3ST Geusselt Sport/Willem 1 VR1310258-33
    4Schimmert VR13003213-110

    Poulestanden SVME VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKMVC VR2110010193
    2Heksenberg-NEC VR111004133
    3SVME VR111004133
    4Chevremont VR111003213
    5Weltania VR111003213
    6WDZ VR121016333
    7ST UOW '02/LHC VR2210135-23
    8VV ALFA SPORT VR100000000
    9ST Simpelveld/Sportclub'25 VR1100123-10
    10FC Kerkrade-West VR1100114-30
    11Rood Groen LVC'01 VR11001110-90
    12Abdissenbosch VR1200216-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boekel, Nikki vanTeamspeler
    Curfs, DemiTeamspeler
    Dreessen, NaomiTeamspeler
    Duijkers, JillTeamspelerMiddenvelder
    Fraiquin, JoëlleTeamspelerMiddenvelder
    Huntjens, LauraTeamspeler
    Jeurissen, LisaTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Linda deTeamspeler
    Lammeren, Robin vanTeamspeler
    Meijs, Pien van derTeamspeler
    Mingels, KarinTeamspeler
    Pachen, DianneTeamspeler
    Rompelberg, FloorTeamspeler
    Rouschop, LieveTeamspeler
    Spronck, SilkeTeamspelerVerdediger
    Vliegen, MandyTeamspeler
    Wolfs, NatasjaTeamspeler
    Wolters, EllenTeamspelerDoelverdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVME VR1

    VS

    ST Simpelveld/Sportclub'25 VR1

    04 oktober 202010:00 uur
    Sportpark Ir.Mirland veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVME VR1

    513 Vrouwen Zondag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd