Archief

U bent hier: Archief

Voorbereiding Selectie SVME 2011-2012

Geplaatst op 09/07/2011 om 12:42

Technische Staf SVME 2011-2012

Hoofdtrainer Danny Volkers   
Assistent trainer (di) Cyrille Wolfs
Assistent trainer (do) Danny Philippart
Technisch manager Andre Koolhof
Keeperstrainer (di) Robert Martens
Keeperstrainer (do) Teun vd Weerden
Verzorger Bert van Bogaert
Leider Rob Palmen
Leider Rob Mingels
Grensrechter Folker van Caldenborgh
Grensrechter Rene Wojcik


Trainer SVME 2 Robert Martens
Assistent trainer vacature 
Leider John Wagemans
Grensrechter Roger Reintjens

 

Selectie SVME 2011 - 2012

Guy Rutten Claude Rothig Erik Mingels
Philip Hardy Gaston Verstegen Michael Gubbels
Arjan van Berlo Mark Bannier Maarten Wolfs
Robin Quax Kevin Timmermans Hicham Zghino
Tim Vandevenne Rik Wolfs Ralph Wolfs
Rick Duijkers Jef Rutten Guido Kaanen
Toby Wojcik Sven Walraven Vincent Paulissen
Didier Doijen Daniel Dormans Tom Hardy 
Tim Mohr Dominic Vanhingel  Robin Bongers 
Luc Meertens  Erik Philippens  Omar Koenen 
Cyrille Wolfs  Thomas Wijnands  Kevin Janssen 
Ronald Koenen  Jelle Teheux  Tim Wagemans 
Michel Thonnart Maurice Franssen  

 

Oefenprogramma 2011 - 2012

donderdag 21-07 19.30 Trainen selectie
zondag 24-07 11.00 Trainen selectie
dinsdag 26-07 20.00 Trainen selectie
donderdag 28-07 19.30 Trainen selectie
zondag 31-07 11.00 Trainen selectie
dinsdag 02-08 20.00 Trainen SVME 2
woensdag 03-08 19.30 SVME 1 - IBC'03 1
donderdag 04-08 19.30 SVME 2 - OVCS 2
    19.30 Trainen SVME 1
zaterdag 06-08  18.00  SVME 1 - VV Zaamslag 1 
zondag 07-08  12.00  SVME 2 - Oranje Boys 1 
dinsdag 09-08  20.00  Trainen selctie 
donderdag  11-08  19.00  VV Eijsden 1 - SVME 1 
    20.00  SVME 2 - RKTSV 2 
vrijdag 12-08  19.00  Trainen 1ste elftal 
zondag  14-08  13.00  SVME 2 - SCG 2 
    15.00 SVME 1 - SCG 1 
dinsdag  16-08  19.30 SVME 2 - SVM 1
    20.00  Trainen SVME 1 
donderdag 18-08  19.30  Trainen selectie 
zaterdag 20-08 18.00 SVME 1 - Zwart/Wit'19 1
zondag 21-08 11.00 Beker SVME 2
    11.00 Trainen 1ste elftal
dinsdag 23-08 18.45 WDZ 1 - SVME 1
    20.00 Trainen 2e elftal
donderdag 25-08  19.00  Beker SVME 2 
    19.30  Trainen 1ste elftal 
zaterdag  27-08  18.00  Rapid 1 - SVME 1 
zondag 28-08  11.00  Beker SVME 2 


12.00 Teamactiviteit SVME 1 incl partner
dinsdag 30-08 20.00 Trainen selectie
donderdag 01-09 19.30 Trainen selectie
vrijdag 02-09 19.00 Trainen 1ste elftal

 

Terug