Archief

U bent hier: Archief

21 oktober Oktoberfest SVME! | Aanvang 20:00 uur! Verkleed!!!

Geplaatst op 26/09/2011 om 20:46

Het 2e oktoberfest van SVME staat weer voor de deur. Op 21 oktober 20:00 uur barts het feest weer los! Vorig jaar was het een geweldig succes! Ook dit jaar zijn er weer Duitse Speciale halve liter bieren te verkrijgen tegen een prijs van 3,50 euro.

De keuzes zijn: Bittburger, Erdinger of Paulaner. Natuurlijk kan er ook gekozen worden voor een gewoon pilsje.

Duitse kleding!
Gelieve dit jaar zoveel mogelijk in het DUITS te komen, dit maakt het thema alleen maar mooier, ook voor de organisatie! Al doe je een geel, zwart of rood t-shirt aan. Als de kleuren maar Zwart - Rood - Geel zijn die in de kantine te zien zijn.

Aan de dames ook weer de vraag om weer net als vorig jaar vlechtjes te maken en tevens weer die geweldige outfites!

Ook dit jaar is weer het Open SVME kampioenschap Spijkerslaan! Vorig jaar won Gaston Verstegen dit geweldig evenement. Wie word dit jaar kampioen? Het zou natuurlijk kunnen dat Gaston dit jaar wel aan het bier moet, aangezien alle andere een handicap hadden :)

Dit jaar ook weer geweldige muziek van DJ Jeu en 2 geweldige optredens van : DJ Tötzi und Fabian Lenski (gebaseerd op dj otzi en dieter koblenz!)

Download de PDF (a4 formaat) en hang hem daar waar je wilt, zodat we de kantine vol krijgen met SVME leden!

Namens het Feestcommite!
Grüßen! Und Bis 21. Oktober!
 

 

 

 

Terug