Archief

U bent hier: Archief

1-1 gelijkspel voelt als verlies voor SVME 1

Geplaatst op 09/03/2015 om 12:45

Door de overwinning van verleden week op Willem I reisde SVME 1 vanmiddag met veel vertrouwen richting Geleen. Op deze mooie lentedag kon SVME prima zaken doen in de strijd tegen degradatie. FC Geleen Zuid stond immers op 5 punten voorsprong met 2 wedstrijden meer gespeeld te hebben.

 

Trainer Danny Volkers stuurde de volgende 11 spelers het veld:

Randy van Goethem, Dylan Brabant, Sven Walraven, Arjan van Berlo, Mischa Wangko, Rik Wolfs, Chris Bessems, Koen Claasens, Didier Doijen, Jeremy Lemmens en Jelle Teheux.

De reservebank bestond uit: Michel Thonnart, Vincent Paulissen, Jef Rutten, Kenneth Leunissen en de matchwinnaar van SVME 2 vanochtend in de topper tegen RKHSV, Hamdi Sadikovski.

 

Het begin van de wedstrijd was voor de thuisploeg die op hun vertrouwde kunstof voetbalveld SVME onder druk zette. Na 5 min had dit al bijna resultaat, maar met een uitstekende voetbeweging bracht SVME doelman Randy van Goethem redding. Na 15min had ook SVME de voors en tegens van het veld onder de knie en ging de wedstrijd gelijk op. Nadat een corner door de SVME verdediging was weggewerkt, was het Ozdemir die de bal opnieuw voor het doel wilde leggen. Zijn verdwaalde voorzet bleek goud waard, want hij viel via de binnenkant van de paal binnen 1-0. Meteen na deze tegenslag, kreeg SVME de volgende tegenslag te verwerken. Didier Doijen kreeg de bal van dichtbij vol in het gezicht en moest direct gewisseld worden. Jef Rutten kwam na 3 maanden afwezigheid in het veld. SVME kreeg binnen 2min twee uitstekende mogelijkheden. Eerst maakte Jeremey Lemmens zich knap vrij, maar schoot rakelings langs. Even later was het Jeremy die Jef Rutten bediende, hij schoot van 16m over het doel. Geleen Zuid kwam amper nog van de eigenhelft, maar stond verdedigend wel goed opgesteld, waardoor verdere kansen uitbleven.

De tweede helft kwam SVME als een komeet uit de kleedkamer. Binnen 5min hadden de gasten al 4 uitstekende mogelijkheden om te scoren. Maar de scherpte en een beetje geluk ontbrak er voor SVME nog aan. Geleen Zuid stond met de rug tegen de muur en na 15min was daar dan de dikverdiende gelijkmaker. Jef Rutten stuurde Jeremy Lemmens weg en tussen 2 verdedigers in, draaide hij zich knap vrij en bracht SVME op 1-1. Het spelbeeld bleef onveranderd, SVME ging vol op jacht naar de overwinning, daar waar Geleen Zuid alle zeilen bij moest zetten om de schade beperkt te houden. Dit leverde veel vlagsignalen en gele kaarten op. SVME was enkele keren heel dicht bij de winnende treffer, maar de bal wilde maar niet goed vallen, waardoor SVME na 90min zwaar teleurgesteld afdroop. Dit punt voelde als een nederlaag.

 

Volgende week zondag staat de inhaalwedstrijd SVME 1 - SCM 1 op het programma. Hopen dat het veldspel even goed is en dat dan het beetje geluk dat we nodig hebben, maar ook langzaam wel verdienen aanwezig is.

 

Terug